✌️Foto a video, které prodává

KRÁSNÝ OBSAH NA MĚSÍC DOPŘEDU

Už určitě dobře víte, že Facebook, Instagram, YouTube, TikTok a další spousty sociálních sítí jsou pro vaše podnikání či živnost klíčové. Chcete se ukázat lidem, akorát na to nemáte čas, energii nebo nápady. Proto jsem tady já. Fotograf a videograf, který vám připraví za jeden den obsah na dlouho dopředu, abyste mohli zářit a nadchnout zákazníky právě do vaší značky.

NA ČEM MI ZÁLEŽÍ?
NA VÁS!

VÁŠ ÚSPĚCH

Nejdříve vás chci poznat. Znáš vaše cíle, sny, plány, představy, cílovou skupinu, vaše produkty a služby. Tvořím pro vás obsah takový, aby VÁM přinesl zákazníky, tedy peníze, tedy úspěch. Jedině, když budete růst vy, můžeme růst společně.

PRAVIDELNOST

Baví mě dlouhodobá spolupráce, baví mě navazovat vztahy, které trvají roky, baví mě, když se z nás stanou přátelé. Nehledám jednorázovou akci, hledám dlouhodobou spolupráci. Klidně menší, však pravidelnou a živou.

RAKETOVÁ RYCHLOST

Jste zvyklí na fotky a videa čekat týdny? Se mnou si ani nestihnete udělat trhací kalendář a výstupy už budete mít v e-mailu. Doslova za pár dní do focení a točení budete mít všechno hotové, ve finální verzi k dispozici.

DEJTE SVÝM SLUŽBÁM A PRODUKTŮM PŘÍBĚH

Místní barber chtěl image video, které ukáže, jak přátelská a přitom moderní jeho služby je. Natáčení nám vzalo dvě hodiny, tedy dobu, kdy pečoval o svého zákazníka a už za pár dní se mohl ukázat světu.

Pro svého partnera natáčím image videa o tradičních lucích, které vyrábí. Cílím na dramatičnost a ukazuji každý detail, aby nakupující strhla atmosféra videa a zároveň dokonalý přehled o celém produktu.

Saliball je inovativní produkt pro florbalisty. Chtěli ukázat, jak je tréninkový míček praktický, jaké má výhody a hlavně, jak s ním přímo trénovat. Pozvali jsme největší hvězdu českého florbalu Filipa Langera, abychom produktu dodali zvuk. Video pomohlo prodat už stovky tréninkových míčků.

Že video pro naviják kabelu nemůže být show? Přišel jsem s nápadem, jak oživit nudný a nezáživný produkt, aby se z něj stala hvězda. Se společností EMOS jsme už připravili stovky produktových videí. Tohle mě baví, protože věc, která je sama o sobě nezajímavá se mohla stát hvězdou a vyčnívat oproti konkurenci.

Moje vlastní prodejní video k jedné z knih, kterou jsem napsal. Někdy netřeba akčních záběrů, někdy to chce příběh, emoce a osobní příběh. P.S. knihu si fakt můžete koupit nebo třeba i zdarma poslechnout na YouTube.

První elektrické violoncello z 3D tiskárny na světě? Vzniklo v Přerově. Jeho tvůrci chtěli image video, které jim pomůže nadchnout hudebníky a podpořit jejich kampaň na HITHIT. Uspěli, vybrali přes milion korun! Jak jsem video natáčel a chystal se můžete podívat ve filmu ze zákulisí tady.

FOTKY, KTERÉ NA SÍTÍCH ZABODUJÍ

Pár foto-jedno-hubek, abyste věděli, jakou kvalitu a tvůrčí pojetí můžete čekat, když si u mě řeknete o fotky. Mám raději tmavší tóny, ze kterých produkt nebo služba svítí a jednoznačně na sebe poutají pozornost. Umím však i pěkně prosvětlené a barevné fotky. Co budeme fotit pro vás?