⭐ Firemní YouTube Show

Rozjedu vaši hvězdnou YouTube show

YouTube je na českém trhu totálně nevyužitý prostor. Firmy mají pocit, že tam nemají co nabídnout. Já vám ukážu, že se mýlí. A společně předběhneme vaši konkurenci.

Udělám YouTubera i z pokrývače

Každá firma je něčím zajímavá. Stačí najít ten správný úhel pohledu. A od toho jsem tu já. Vymyslím celý koncept, napíšu scénáře, natočím videa a nastartuju vaši firemní YouTube show. 

Teď. Protože není na co čekat.

Jak rozhýbeme vaši YouTube show?

Jasně, že po vašem. Bude unikátní, s vlastním stylem a originálním obsahem. A je jen na vás, jak moc se na něm rozjedeme. Bude to videoblog z dění ve firmě nebo pět různých seriálů naráz? Představení produktů? Ukázky vaší práce? 

Ve videích můžete nechat publikum nahlédnout do zákulisí výroby i poodhalit tajemství svého oboru. Můžete vzdělávat i bavit. A v tu chvíli máte plnou pozornost. Využijeme ji na maximum.

Žijte na sociální síti, kde budete opravdu vidět

Na Facebooku a Instagramu jsou všichni. Vyniknout je těžké. Život je na YouTube je neprobádaná divočina. A já vám ji pomůžu zkrotit.

Video jsou emoce. Video žije. Tak žijte tam, kde budete vidět.

Jak bude vypadat vaše vlastní firemní YouTube show?
Jinými slovy, jakou kvalitu zpracování vašich seriálů můžete očekávat.

Filip Stropek je expert na investování. Nechtěl však svou YouTube show dělat uniformně a v kravatě. Chce u toho jezdit trabantem a bavit se o investicích jako s kamarádem na pivu.

Makulka je mamka, která už toho pro dobro svého syna vyzkoušela spoustu. Kočárků, lahviček na pití, plenek a spousty dalších věcí. Rozhodla se, že se o své zkušenosti chce podělit s ostatními rodiči.

Umím pořady i v angličtině. V této show se zaměřuji na lukostřelbu v běhu, jsem asi jediný na světě, kdo tohle umí. Dělám filmově vypadající obsah, který baví lidi po celém světě.

Jaromír je vinař v zácviku, normálně totiž dělá IT, takže v oblasti kvalitního vína se postupně učí. Jeho cestu vinaře dokumentujeme v jeho show. Mrkněte na to, jak zkouší, zda jde pít víno za 39 Kč z Tesca.

Jak vypadá image video třeba pro lokálního barbera z Lipníka nad Bečvou. Mrkněte na image stylovku, která boduje u lokálních zákazníků, ale pozor, objednací lhůta na střih se výrazně prodloužila.

BO! je realitka, která to myslí dost vážně a protože chtěli lidem ukázat, že má smysl dát do prodeje nemovitost právě k nim, chtěli pořádné video, které vysvětlí, proč je spolupráce s nimi tak super.