Charlie Greenberg

Firemní YouTube

Představte si, že vám YouTube skutečně přináší zákazníky. Váš kanál dokáže nadchnout lidi do vaší značky a otevírá jim úplně nové obzory. YouTube pro firmy je úplně nový způsob prezentace a získávání zákazníků. Lidé se na největší televizi světa chodí dívat ze zcela jiného důvodu než na klasické reklamy. Chtějí se něco naučit, dozvědět a sami se rozhodovat.

Mám v rukou ověřený způsob, který vám přinese skutečný zájem diváků, dlouhodobě pomůže budovat vaši značku a zvyšovat zájem u zákazníků. Vytvořil jsem způsob a systém práce, který jsem sám testoval a dnes přináším cestu, jak může úspěchu dosáhnout každá firma. 

Jak vybuduji váš firemní YouTube kanál?

Strategie a plánování

Budování YouTube kanálu pro firmu vyžaduje kvalitní plánování a jasně danou strategii. Lidé mají rádi opakující se věci, které jim přináší pozitivní dojmy a pocity. Nestanete se tedy populárním za 10 ani 20 videí. Bude potřeba jich vydat desítky, abyste si získali přízeň diváků. Proč jsou televizní seriály tak úspěšné? Přináší to, co mají lidé rádi, pravidelně a dlouhodobě.

Tvorba a natáčení

Pro tvorbu videí používáme stejnou techniku jako nejúspěšnější YouTubeři ze světa, kteří se těší přízni milionů fanoušků (ano, doslova milionů). Můžete očekávat vysoce kvalitní videa, která přinesou na displeje vašich budoucích fanoušků příběhy a informace, které je bude bavit sledovat.

Odměna za trpělivost

Začátky jsou těžké a je potřeba vytrvat. Proto má smysl výsledky hodnotit ve větším časovém odstupu. Váš kanál se nestane špičkou za týdny, je potřeba počítat s měsíci až rokem, kdy se veškerá práce postupně zúročí a přinese naplánované výsledky. Budete však o mnoho napřed před ostatními a dlouhodobě budete díky nám sklízet bohaté ovoce.

Kvalitní kanál není ten, který má jedno populární video a ostatní se ztrácí v prachu daleko za ním. Kvalitní firemní YouTube poznáte tak, že videa mají vyrovnaný počet shlédnutí a společně tvoří skvělý výsledek.

Jak vypadá naše práce?

Podívejte se na ukázky, které vás přesvědčí o kvalitě, kterou ve spolupráci se mnou získáte.

Úspěšný YouTube kanál

Budujemi úspěšný florbalový kanál v souladu s mými bohatými zkušenostmi a vizí.

Profesionální pořad

Kvalitní příprava, připravený scénář, skvělý moderátor a host pořadu. To je SvatbaCZ.

Video, které prodává

Na základě tohoto videa nakupují stovky finančních expertů z česka a slovenska.

Získejte konzultaci vašeho YouTube kanálu zdarma

Stačí vyplnit formulář níže a získáte 15 minutovou konzultaci svého YouTube kanálu skrze Skype hovor zdarma. S čím poradíme právě vám?

Pole označená * je potřeba vyplnit 🙂

Kontakt

Charlie Greenberg
+420 774 288 765‭
jsem@charliegreenberg.cz