Charlie Greenberg

Firemní YouTuber (influencer)

Představte si, že Vám YouTube skutečně přináší zákazníky. Váš kanál dokáže nadchnout lidi do vaší značky a otevírá jim úplně nové obzory. YouTube pro firmy je úplně nový způsob prezentace a získávání zákazníků. Lidé se na největší televizi světa chodí dívat ze zcela jiného důvodu než na klasické reklamy. Chtějí se něco naučit, dozvědět a sami se rozhodovat.

Mám v rukou ověřený způsob, který vám přinese skutečný zájem diváků, dlouhodobě pomůže budovat vaši značku a zvyšovat zájem u zákazníků. Vytvořil jsme způsob a systém práce, který jsem důkladně testoval a dnes přináším cestu, jak může úspěchu dosáhnout každá firma. Stačí začít se mnou.

... však se sami podívejte na mé video o tom, co to znamená Být YouTuber hned vedle.

A co mohu přinést vaší firmě, která chce mít vlastní kanál v největší televizi světa?

Váš firemní Youtube

Proč být v největší televizi světa se svou firmou?

Proč jsou největší světoví YouTubeři úspěšní a lidé je uctívají stejně jako hollywoodské hvězdy? Co z nich dělá moderní celebrity a úspěšné podnikatele v online světě? Odpověď je kontinuita, mantra dnešní doby. Lidé chtějí pozitivní zážitky pravidelně opakovat, chtějí se na ně těšit. Chtějí informace, které jim můžete nabídnout. Chtějí je kvalitní, krásné, lákavé a pravidelně. YouTube je ideální platforma. Lidé ji znají, umí ji používat, očekávají, že tady najdou odpovědi na své otázky (ať už aktuální či dlouhodobé). Pouštějí si videa k obědu, poslouchají tady své oblíbené mixy písniček, učí se nové věci, nakupují.

"Jak začít YouTube budovat, když nevíme, jak na to?"

Nejspíše máte pocit, že nevíte, jak takový YouTube kanál dělat a ani si neumíte představit, že ve svém nabitém programu najdete čas se mu věnovat. Existuje vůbec zaměstnanec, který by něco takového uměl a kde ho hledat? Možná vidíte, kolik práce za vedením YouTube je a říkáte si, že něco tak náročného raději nebudete podstupovat.

Vybuduji váš YouTube kanál, váš kontakt se zákazníky a fanoušky. Jsem autor 20 knih, tvůrce stovek videí, organizátor velkých akcí, zkušený režisér a projektový manažer. Mám všechny předpoklady pro to, abych vedl váš YouTube.

Můj vlastní fungující a rostoucí kanál je toho důkazem. (Najdete jej zde.) Mám 21.000+ odběratelů, nejpopulárnější video má přes 220.000 shlédnutí a dlouhodobá obliba videí je na úrovni 97 % lajků. Bez jediné koruny do reklamy, vše poctivá tvůrčí práce a kontinuum.

KONTAKT

Spojte se se mnou telefonicky na
774 288 765
(kdybych nebral, zavolám zpět 😉 )

... taky moc rád čtu maily na adrese
jsem@charliegreenberg.cz