Your Cart

FOTO | VIDEO | SHOW | PUBLIKUM


VYTVÁŘÍM VIDEO A FOTO OBSAH, VAŠI VLASTNÍ SHOW, KTERÁ VÁM PŘINESE VĚRNÉ A NAKUPUJÍCÍ PUBLIKUM. TEČKA.

… jo a taky dělám fakt pěkné svatební fotky a svatební video.

VIDEA A FIREMNÍ YOUTUBE SHOW

Každá firma je něčím zajímavá. Stačí najít ten správný úhel pohledu. A od toho jsem tu já. Vymyslím celý koncept, napíšu scénáře, natočím videa a získám vám věrné publikum.

SVATEBNÍ VIDEO A FOTOGRAF

Vytvořím svatební video, díky kterému i po letech spolehlivě znovu ožijí vaše vzpomínky. Vy dva, slzy štěstí i smíchu, tváře vašich blízkých. To, díky čemu byla právě vaše svatba naprosto jedinečná. A své svatební video nebo svatební foto můžete sdílet dřív, než matrikářce zaschne inkoust.

PRODUKTOVÉ FOTKY, PORTRÉTY, ATD.

Už určitě dobře víte, že Facebook, Instagram, YouTube, TikTok a další spousty sociálních sítí jsou pro vaše podnikání či živnost klíčové. Chcete se ukázat lidem, akorát na to nemáte čas, energii nebo nápady. Proto jsem tady já. Fotograf a videograf, který vám připraví za jeden den obsah na dlouho dopředu, abyste mohli zářit a nadchnout zákazníky právě do vaší značky.

Výběr ze značek, které využívají mých služeb


Ukázky mé práce

Jinými slovy, jakou kvalitu zpracování můžete očekávat...

Local Barber

Jak vypadá image video třeba pro lokálního barbera z Lipníka nad Bečvou. Mrkněte na image stylovku, která boduje u lokálních zákazníků, ale pozor, objednací lhůta na střih se výrazně prodloužila.

Filip Stropek YouTube show

Filip Stropek je expert na investování. Nechtěl však svou YouTube show dělat uniformně a v kravatě. Chce u toho jezdit trabantem (i to jsme fakt natáčeli) a bavit se o investicích jako s kamarádem na pivu.

Papírové modely

Zkusili jste si někdy postavit papírový model? Může se hodit návod, který jsem vytvářel pro jeden ze svých projektů Paper Armory. Jen je tedy potřeba umět anglicky ;)

Krátký film

Chcete akční dynamický krátký film? Coby autor více než 27 knih mám bohaté zkušenosti s vytvářením příběhů, které lidi baví. Uděláme jeden takový i pro vás?

Hudební klip

Pamatujete si na hitovku Ice Ice baby? Ano tu melodii z devadesátek, kterou nejde dostat z hlavy. Dave je normálně šikovný web designér, ale ve volném čase rád chodí na karaoke. Nazpíval si svou verzi Ice Ice Baby a chtěl k songu i svůj klip. Tady je! Líbí se vám víc než originál?

Prodejní video ke knize

Jak lépe prodat vaše produkty? Udělejme k nim video s příběhem, s emocemi a ukažme lidem, proč právě váš produkt nebo služba jsou ta správná volba.

A je toho ještě mnohem (mnohem-mnohem) víc za těch více než 10 let.

Ozvěte se a řekněte si o více referencí ;-)

Napište mi

Rádi byste více informací nebo třeba probrat váš konkrétní záměr pro foto a video?

Napište mi a já se vám ozvu do 24 hodin, s tím můžete počítat!


P.S. prosím, přidejte do své zprávy také svoje telefonní číslo. Občas se stane, že moje odpověď končí ve spamu, tak vám po zaslání odpovědi na váš dotaz pošlu také SMS, abyste věděli, že jsem vám odpověděl.