Your Cart

FOTO A VIDEO, KTERÉ PRODÁVÁ


ATRAKTIVNÍ OBSAH NA MĚSÍC DOPŘEDU

Už určitě dobře víte, že Facebook, Instagram, YouTube, TikTok a další spousty sociálních sítí jsou pro vaše podnikání či živnost klíčové. Chcete se ukázat lidem, akorát na to nemáte čas, energii nebo nápady. Proto jsem tady já. Fotograf a videograf, který vám připraví za jeden den obsah na dlouho dopředu, abyste mohli zářit a nadchnout zákazníky právě do vaší značky.

ZÁLEŽÍ MI NA VÁS A VAŠEM STYLU

Artboard 1

VÁŠ ÚSPĚCHNejdříve vás chci poznat. Znáš vaše cíle, sny, plány, představy, cílovou skupinu, vaše produkty a služby. Tvořím pro vás obsah takový, aby VÁM přinesl zákazníky, tedy peníze, tedy úspěch. Jedině, když budete růst vy, můžeme růst společně.

Artboard 1

PRAVIDELNOSTBaví mě dlouhodobá spolupráce, baví mě navazovat vztahy, které trvají roky, baví mě, když se z nás stanou přátelé. Nehledám jednorázovou akci, hledám dlouhodobou spolupráci. Klidně menší, však pravidelnou a živou.


Artboard 1

RAKETOVÁ RYCHLOSTJste zvyklí na fotky a videa čekat týdny? Se mnou si ani nestihnete udělat trhací kalendář a výstupy už budete mít v e-mailu. Doslova za pár dní do focení a točení budete mít všechno hotové, ve finální verzi k dispozici.


DEJTE SVÝM SLUŽBÁM A PRODUKTŮM PŘÍBĚH


Lokální Barber

Místní pánský holič z Lipníka nad Bečvou nepotřebuje zaujmout ani v Praze ani v Osoblaze. Potřebuje nadchnout místní chlapi, kteří chtějí kvalitní a moderní službu. Video pomohlo zaplnit diář a soustředit se víc na stříhání než na hledání zákazníků.

Chuťové pohárky připravit!

Nejlepší cukrárna a zmrzlinárna široko daleko, která všechno vyrábí z kvalitních surovin chtěla video, aby lidi pochopili, že jsou prostě nejlepší. Povedlo se? Dali byste si něco?

Stylový návod k použití

Saliball je inovativní produkt pro florbalisty. Chtěli ukázat, jak je tréninkový míček praktický, jaké má výhody a hlavně, jak s ním přímo trénovat. Pozvali jsme největší hvězdu českého florbalu Filipa Langera, abychom produktu dodali zvuk. Video pomohlo prodat už stovky tréninkových míčků.

Milion na HitHitu

První elektrické violoncello z 3D tiskárny na světě? Vzniklo v Přerově. Jeho tvůrci chtěli image video, které jim pomůže nadchnout hudebníky a podpořit jejich kampaň na HITHIT. Uspěli, vybrali přes milion korun! Jak jsem video natáčel a chystal se můžete podívat ve filmu ze zákulisí tady.

Nudný produkt - našlapané video

Že video pro naviják kabelu nemůže být show? Přišel jsem s nápadem, jak oživit nudný a nezáživný produkt, aby se z něj stala hvězda. Se společností EMOS jsme už připravili stovky produktových videí. Tohle mě baví, protože věc, která je sama o sobě nezajímavá se mohla stát hvězdou a vyčnívat oproti konkurenci.

Image video produktu

Pro svého partnera natáčím image videa o tradičních lucích, které vyrábí. Cílím na dramatičnost a ukazuji každý detail, aby nakupující strhla atmosféra videa a zároveň dokonalý přehled o celém produktu.


P.S. od začátku naší spolupráce mají na měsíce dopředu předobjednávek a nestíhají vyrábět.

PRODUKTOVÉ FOTKY S NÁPADEM

Pár foto-jedno-hubek, abyste věděli, jakou kvalitu a tvůrčí pojetí můžete čekat, když si u mě řeknete o fotky. Mám raději tmavší tóny, ze kterých produkt nebo služba svítí a jednoznačně na sebe poutají pozornost. Umím však i pěkně prosvětlené a barevné fotky. Co budeme fotit pro vás?

KTEROU SLUŽBU NEBO PRODUKT PRODÁME VAŠIM ZÁKAZNÍKŮM

Spojte se se se mnou třeba teď hned. Odpovím do 24 hodin... možná hned.


P.S. prosím, přidejte do své zprávy také svoje telefonní číslo. Občas se stane, že moje odpověď končí ve spamu, tak vám po zaslání odpovědi na váš dotaz pošlu také SMS, abyste věděli, že jsem vám odpověděl.