Your Cart

FOTO A VIDEO, KTERÉ PRODÁVÁ


ATRAKTIVNÍ OBSAH NA MĚSÍC DOPŘEDU

Už určitě dobře víte, že Facebook, Instagram, YouTube, TikTok a další spousty sociálních sítí jsou pro vaše podnikání či živnost klíčové. Chcete se ukázat lidem, akorát na to nemáte čas, energii nebo nápady. Proto jsem tady já. Fotograf a videograf, který vám připraví za jeden den obsah na dlouho dopředu, abyste mohli zářit a nadchnout zákazníky právě do vaší značky.

ZÁLEŽÍ MI NA VÁS A VAŠEM STYLU

Artboard 1

VÁŠ ÚSPĚCHNejdříve vás chci poznat. Znáš vaše cíle, sny, plány, představy, cílovou skupinu, vaše produkty a služby. Tvořím pro vás obsah takový, aby VÁM přinesl zákazníky, tedy peníze, tedy úspěch. Jedině, když budete růst vy, můžeme růst společně.

Artboard 1

PRAVIDELNOSTBaví mě dlouhodobá spolupráce, baví mě navazovat vztahy, které trvají roky, baví mě, když se z nás stanou přátelé. Nehledám jednorázovou akci, hledám dlouhodobou spolupráci. Klidně menší, však pravidelnou a živou.


Artboard 1

RAKETOVÁ RYCHLOSTJste zvyklí na fotky a videa čekat týdny? Se mnou si ani nestihnete udělat trhací kalendář a výstupy už budete mít v e-mailu. Doslova za pár dní do focení a točení budete mít všechno hotové, ve finální verzi k dispozici.


DEJTE SVÝM SLUŽBÁM A PRODUKTŮM PŘÍBĚH


Lokální Barber

Místní pánský holič z Lipníka nad Bečvou nepotřebuje zaujmout ani v Praze ani v Osoblaze. Potřebuje nadchnout místní chlapi, kteří chtějí kvalitní a moderní službu. Video pomohlo zaplnit diář a soustředit se víc na stříhání než na hledání zákazníků.

Image video produktu

Pro svého partnera natáčím image videa o tradičních lucích, které vyrábí. Cílím na dramatičnost a ukazuji každý detail, aby nakupující strhla atmosféra videa a zároveň dokonalý přehled o celém produktu.


P.S. od začátku naší spolupráce mají na měsíce dopředu předobjednávek a nestíhají vyrábět.

Stylový návod k použití

Saliball je inovativní produkt pro florbalisty. Chtěli ukázat, jak je tréninkový míček praktický, jaké má výhody a hlavně, jak s ním přímo trénovat. Pozvali jsme největší hvězdu českého florbalu Filipa Langera, abychom produktu dodali zvuk. Video pomohlo prodat už stovky tréninkových míčků.

Milion na HitHitu

První elektrické violoncello z 3D tiskárny na světě? Vzniklo v Přerově. Jeho tvůrci chtěli image video, které jim pomůže nadchnout hudebníky a podpořit jejich kampaň na HITHIT. Uspěli, vybrali přes milion korun! Jak jsem video natáčel a chystal se můžete podívat ve filmu ze zákulisí tady.

Nudný produkt - našlapané video

Že video pro naviják kabelu nemůže být show? Přišel jsem s nápadem, jak oživit nudný a nezáživný produkt, aby se z něj stala hvězda. Se společností EMOS jsme už připravili stovky produktových videí. Tohle mě baví, protože věc, která je sama o sobě nezajímavá se mohla stát hvězdou a vyčnívat oproti konkurenci.

PRODUKTOVÉ FOTKY S NÁPADEM

Pár foto-jedno-hubek, abyste věděli, jakou kvalitu a tvůrčí pojetí můžete čekat, když si u mě řeknete o fotky. Mám raději tmavší tóny, ze kterých produkt nebo služba svítí a jednoznačně na sebe poutají pozornost. Umím však i pěkně prosvětlené a barevné fotky. Co budeme fotit pro vás?

KTEROU SLUŽBU NEBO PRODUKT PRODÁME VAŠIM ZÁKAZNÍKŮM

Spojte se se se mnou třeba teď hned. Odpovím do 24 hodin... možná hned.