Charlie Greenberg

FOTOGRAFIE

Jaké fotografie dělám?

Nejvíce ze všeho mě baví tři typy fotografování. Do této trojice patří portrét, produktové fotografie a focení společenských akcí.

Na portrétech mě baví si s vámi povídat, poznávat vás a během focení objevovat vaši přirozenost, která se potom do focení promítne ve své největší čistotě.

Produktová fotografie zase nabízí čas a klid, takže si mohu vyhrát s detaily, s tím správným úhlem pohledu na věc.

Události s sebou často nesou emoce, dojmy, jsou to důležité okamžiky v životech druhých, které se na krásných fotkách stanou věčnými.

ANO, fotím i děti a mazlíčky. Moc rád.

Nové pokoje luxusního hotelu

Villa Memories je luxusní boutique (rozumějte malý a útulný) hotel nedaleko Zlína. Vytvořili dva nové pokoje, které chtěli nafotit pro svou celosvětovou prezentaci. Zaměřili jsme se na čistotu, eleganci a soukromí, které pokoje nabízí.

Portrét a lidé

Focení lidí je vždycky něčím jiné. Je jiná nálada, jiné dojmy, jiné prostředí, jiná odvaha. Jsou to všechno proměnné, které změní scénu, světlo dopadá nečekaným způsobem a výsledek je vždy zcela originální a jedinečný. Fotím jak jednotlivce, tak i páry, kde se emoce probouzí ještě silněji.

VIP kancelář v pohybu

Specialisté z VIP finanční kanceláře si přáli fotky, které je zachytí u práce. Nechtěli jen typický portrét na profilovou fotku svých sociálních sítí. Chtěli ukázat lidem, jak to vypadá, když pracují, když tvoří finanční plány a dělají vše proto, aby ochránili jejich finance. Proto jsme udělali sérii sta fotek, kde je zachycen právě jejich každodenní pracovní zápal.

Sport

Protože se ve volném čase věnuji florbalu, vyplývá ze situace, že rád fotím i sportovní události a také sportovní produkty. Spolupracuji s největší florbalovou značkou Salming na focení jejich vybavení pro brankáře i pro hráče.

Auta

Pro brněnskou firmu CARent fotím novinky na trhu, aby měli exklizivní obsah pro sociální sítě. Společně jsme už fotili Ford Fiesta, Ford Ranger a Ford Tourneo s campingovou vychytávkou v kufru pro dlouhé výlety do přírody.

Móda

Produktové fotografie jsme jsme tvořili už pro spoustu různých věcí. Kabelky Prada, peněženky Michael Kors, šátky Gucci nebo i do Indie značku Gado Gado. Produktové fotky umíme na libovolně barevném pozadí, aby správně vynikly. Ukázky jsou zrovna na bílé, jak si produkty samy žádaly.

Produktové fotky

Už jsme se dívali na módu, jsou tu však i ostatní produkty, které fotím pravidelně. Jedny z nich jsou roztomilé hrnečky Ahome. Pokaždé děláme vše proto, aby byla fotka jiná, originální a měla svůj osobitý styl. Moje milovaná žena Markétka je na tohle génius, umí připravit dokonalou scénu. A jsou tu i další krásy světa, které zaznamenáváme. Jako třeba dobré jídlo a víno.

KONTAKT

Moc rád čtu maily, ideálně mě tedy oslovte na jsem@charliegreenberg.cz.

Kdybych se neozval do 24 hodin, napište mi SMS na číslo 774 288 765, že jste mi psali mail.

V případě, že se moc těšíte na focení či točení se mnou, můžete i zavolat. Jste vítáni.