Charlie Greenberg

Svatební video

Už řadu let se věnuji focení a natáčení, to už víte z hlavní stránky tohoto webu zde. Nejspíše jste tady proto, že chystáte svou svatbu nebo jste agentura zajišťující svatby na klíč. Ke každé moderní svatbě dnes neodmyslitelně patří profesionální video. Mnoho let se věnuji natáčení profesionálního videa pro firmy, soukromé události a právě svatby. Také o mě můžete zjistit, že jsem YouTuber s více než 2.000.000 shlédnutí videí a více než 20.000 odběrateli. Vím, jak udělat video, které zachytí emoce, vypráví příběh a i po letech vyvolá emoce, jako by váš velký den právě dnes.

SVATEBNÍ VIDEO

Jak tvořím?

Svatební video je dnes velmi žádané. Už jen proto, že se technika a dovednosti nás tvůrců videa za posledních pár let tak dramaticky zlepšují. Dnes si můžete užívat zpomalených záběrů a přitom kolem vás nemusí být celý televizní štáb.

Když dělám svatební videa, není to jen o "zaznamenání" celého dne. Mým cílem je do videa dostat emoce, zážitky, slzy štěstí, emotivní a klíčové okamžiky. Zároveň, protože mám bohaté zkušenosti s vytvářením videí pro youtube kanály nejrůznějších osobností a firem, vím, jak vás vést, abyste ve videu zazářili a vaše vzpomínky byly úchvatné.

Proč dostanete dvě videa?

Ano, skutečně. Jako výsledek dostanete dvě videa. Jedno kratší, jako vidíte výše. To je ideální pro svatební hosty, rodinu a přátele. Je v něm to nejlepší z celého dne a má délku okolo 3 až 4 minut. Tedy tak akorát dlouho, aby se diváky bavilo dívat celou dobu velmi pozorně.

Druhé video je delší, většinou trvá cca 12 minut, kde je mnohem více záběrů, mnohem více detailů a zážitků z celého dne. Tohle video je ideální pro novomanžele jako pestrá a barevná vzpomínka na vše, co během svého dne zažili. Když se k delšímu videu vrátíte za deset, dvacet let, dokonale vám oživí vzpomínky a emoce, které jste prožívali ve svůj den.

Charlie, jsi borec! Je tam všechno a je to krásné, dojemné, úžasné. Děkujeme moc, máme vzpomínku na celý život.

- Pavlína a Ondřej

Děkujeme za nádhernou vzpomínku na den, kdy se nám změnil život. Cítili jsme se v přítomnosti Charlieho přirozeně, příjemně a co víc, na videu je poznat, že jsme sami sebou a prožíváme nádherné chvíle. Děkujeme!

- Tereza a Jakub

Svatební video, u kterého si určíte cenu vy sami...

Pole označená * je potřeba vyplnit 🙂

Tento formulář slouží k tomu, abyste si udělali představu o tom, jaké části svatebního videa chcete natočit a tím si určíte si sami cenu vašeho svatebního videa. Co ve vašem videu určitě chcete mít?

Svatební video se skládá obvykle ze stejných částí. Začínáme přípravami, přichází obřad, focení s hosty, hostina, odpolední zábava, focení novomanželů na nějakém krásném místě a večerní zábava. Vy sami si můžete určit, kolik vás vaše video bude stát tím, že si vyberete, co všechno chcete na videu mít.

Vyberte si, které události chcete mít na videu zachyceny. Jediné pravidlo při výběru je, že na sebe musí jednotlivé akce navazovat. Nelze tedy například chtít natočit obřad a potom až focení novomanželů. Nebo je vaše svatba jiná než ostatní? Rozumím, napište mi a domluvíme se individuálně.

V případě, že se rozhodnete pro natočení celé svatby od příprav až po večerní zábavu, máte dopravu kamkoliv po ČR zdarma.

KONTAKT

Spojte se se mnou telefonicky na
774 288 765
(kdybych nebral, zavolám zpět 😉 )

... taky moc rád čtu maily na adrese
jsem@charliegreenberg.cz