Charlie Greenberg

Svatební video

Už řadu let se věnuji focení a natáčení, to už víte z hlavní stránky tohoto webu zde. Nejspíše jste tady proto, že chystáte svou svatbu nebo jste agentura zajišťující svatby na klíč. Ke každé moderní svatbě dnes neodmyslitelně patří profesionální video. Mnoho let se věnuji natáčení profesionálního videa pro firmy, soukromé události a právě svatby. Také o mě můžete zjistit, že jsem YouTuber s více než 2.000.000 shlédnutí videí a více než 20.000 odběrateli. Vím, jak udělat video, které zachytí emoce, vypráví příběh a i po letech vyvolá emoce, jako by váš velký den právě dnes.

SVATEBNÍ VIDEO

Jak tvořím?

Svatební video je dnes velmi žádané. Už jen proto, že se technika a dovednosti nás tvůrců videa za posledních pár let tak dramaticky zlepšují. Dnes si můžete užívat zpomalených záběrů a přitom kolem vás nemusí být celý televizní štáb.

Když dělám svatební videa, není to jen o "zaznamenání" celého dne. Mým cílem je do videa dostat emoce, zážitky, slzy štěstí, emotivní a klíčové okamžiky. Zároveň, protože mám bohaté zkušenosti s vytvářením videí pro youtube kanály nejrůznějších osobností a firem, vím, jak vás vést, abyste ve videu zazářili a vaše vzpomínky byly úchvatné.

Proč dostanete dvě videa?

Ano, skutečně. Jako výsledek dostanete dvě videa. Jedno kratší, jako vidíte výše. To je ideální pro svatební hosty, rodinu a přátele. Je v něm to nejlepší z celého dne a má délku okolo 3 až 4 minut. Tedy tak akorát dlouho, aby se diváky bavilo dívat celou dobu velmi pozorně.

Druhé video je delší, většinou trvá cca 12 minut, kde je mnohem více záběrů, mnohem více detailů a zážitků z celého dne. Tohle video je ideální pro novomanžele jako pestrá a barevná vzpomínka na vše, co během svého dne zažili. Když se k delšímu videu vrátíte za deset, dvacet let, dokonale vám oživí vzpomínky a emoce, které jste prožívali ve svůj den.

SMLOUVA, KTERÁ VÁS CHRÁNÍ

Při spolupráce se mnou podepisujeme smlouvu, která vás chrání a zaručuje vám, že služby z mé strany obdržíte v maximální kvalitě. Tento přístup je běžný zejména ve světě od seriózních dodavatelů služeb. Přesně si předem stanovíme, jaké služby si přejete, jak budou vypadat a kdy se můžete těšit na své fotky či video ze svatby.

Charlie, jsi borec! Je tam všechno a je to krásné, dojemné, úžasné. Děkujeme moc, máme vzpomínku na celý život.

- Pavlína a Ondřej

Už od první schůzky, pár týdnů před akcí, na nás působil Charlie profesionálně, přitom uvolněně a přátelsky. Měl spoustu nápadů, ptal se na detaily, které na svatbu plánujeme, aby se připravil. Na svatbě pak potvrdil profesionální přístup, vše dotáhl do detailu, veděl co dělat, jak s námi mluvit, abychom se cítili přirození. Videa ze svatby jsme měli do 3 dnů, což je úžasné! Krásně zpracované, se všemi detaily. Skvělé práce, Charlie. Děkujeme moc 🙂

- Marta a Jiří

Děkujeme za nádhernou vzpomínku na den, kdy se nám změnil život. Cítili jsme se v přítomnosti Charlieho přirozeně, příjemně a co víc, na videu je poznat, že jsme sami sebou a prožíváme nádherné chvíle. Děkujeme!

- Tereza a Jakub

CENA SVATEBNÍHO VIDEA

Cena mých služeb natáčení svatby je 2.000 Kč na hodinu.

Při objednávce natáčení celého svatebního dne je cena zvýhodněná na 18.000 Kč.

V ceně je vše = předsvatební schůzka, natáčení, úprava videa, cestovní náklady.

Brzy se s vámi spojím

Pole označená * je potřeba vyplnit 🙂

Stačí napsat v bodech. Například svatební video, YouTube kanál atp.)

Neposílám žádné marketingové maily ani jiné nabídky. Odesláním formuláře souhlasíte, že se Vám na uvedené kontaktní údaje ozvu v následujících 48 hodinách ohledně naší spolupráce.

KONTAKT

Spojte se se mnou telefonicky na
774 288 765
(kdybych nebral, zavolám zpět 😉 )

... taky moc rád čtu maily na adrese
jsem@charliegreenberg.cz