Charlie Greenberg

Svatební foto

Už řadu let se věnuji focení a natáčení, to už víte z hlavní stránky tohoto webu zde. Nejspíše jste tady proto, že chystáte svou svatbu nebo jste agentura zajišťující svatby na klíč. Ke každé moderní svatbě dnes neodmyslitelně patří profesionální fotografie. Mnoho let se věnuji focení portrétů, událostí a produktů, tedy všeho, co je potřeba umět pro krásné svatební foto. Můj styl je založený na citlivosti, pestrých barvách a pečlivé úpravě každé fotky zvlášť.

SVATEBNÍ FOTOGRAF

Jak fotím?

Svatební fotograf je dnes neodmyslitelnou součástí každého velkého dne zamilovaných snoubenců. Fotky jsou krásnou vzpomínkou, oživení obrazu toho, jak probíhal váš nádherný den, kdy jste si řekli své ANO. Kdo tam byl s vámi, co jste zažili, jaké jste cítili emoce a štěstí.

Když dělám svatební fotky, není to jen o "dokumentaci" celého dne. Mým cílem je do fotografií dostat emoce, zážitky, slzy štěstí, emotivní a klíčové okamžiky. Zároveň, protože mám bohaté zkušenosti s fotografováním a zároveň psychologií, vím, jak vás vést, jak o vás pečovat, abyste měli jedinečné, kouzelné vzpomínky na svůj den.

Kolik fotek a jak rychle je dostanete?

Pracuji tak, abych si vše pečlivě pamatoval. Fotky zpracuji hned následující dny po svatbě, dokud si vzpomínám zcela přesně, co se na události dělo, kdy se stalo něco zajímavého a o čem jsme se u focení společně bavili. Dostanete tak fotky plné emocí, které zachovají dokonale atmosféru celého zážitku. Díky této rychlosti do fotek dokážu vložit kouzlo vašeho svatebního dne, které si uchovají na věky. Až si budete fotky prohlížet za pár let se svými dětmi a časem se svými vnoučaty, budete stále cítit, jak byl váš den výjimečný.

Fotografie upravené a v plné kvalitě obdržíte do 5 dnů od vašeho svatebního dne. Máte-li svatbu například v sobotu, už další středu budete moci sdílet se světem fotografie ze svého dne. A co víc? Pár vybraných fotek vám upravených pošlu už další den, takže můžete se světem sdílet své štěstí a lásku téměř okamžitě.

Fotek ode mě obdržíte plně upravených a vyladěných do detailu více než 150. Často dokonce ještě mnohem více (v případě, že si vyberete focení všech součástí svatby viz níže).

Charlie, jsi borec! Je tam všechno a je to krásné, dojemné, úžasné. Děkujeme moc, máme vzpomínku na celý život.

- Pavlína a Ondřej

Děkujeme za nádhernou vzpomínku na den, kdy se nám změnil život. Cítili jsme se v přítomnosti Charlieho přirozeně, příjemně a co víc, na videu je poznat, že jsme sami sebou a prožíváme nádherné chvíle. Děkujeme!

- Tereza a Jakub

Svatební fotky, u kterých si určíte cenu vy sami...

Pole označená * je potřeba vyplnit 🙂

Tento formulář slouží k tomu, abyste si udělali představu o tom, jaké části svatebního focení chcete natočit a tím si určíte si sami cenu vašeho svatebního fotograování. Co na fotkách chcete určitě mít?

Svatební fotografie se skládá obvykle ze stejných částí. Začínáme přípravami, přichází obřad, focení s hosty, hostina, odpolední zábava, focení novomanželů na nějakém krásném místě a večerní zábava. Vy sami si můžete určit, kolik vás vaše fotografování bude stát tím, že si vyberete, co všechno chcete na fotkách mít.

Vyberte si, které události chcete na fotkách mít zachyceny. Jediné pravidlo při výběru je, že na sebe musí jednotlivé akce navazovat. Nelze tedy například chtít nafotit obřad a potom až focení novomanželů. Nebo je vaše svatba jiná než ostatní? Rozumím, napište mi a domluvíme se individuálně.

V případě, že se rozhodnete pro focení celé svatby od příprav až po večerní zábavu, máte dopravu kamkoliv po ČR zdarma.

KONTAKT

Spojte se se mnou telefonicky na
774 288 765
(kdybych nebral, zavolám zpět 😉 )

... taky moc rád čtu maily na adrese
jsem@charliegreenberg.cz