Your Cart

SVATEBNÍ VIDEO/FOTO DO 48 HODIN


NATOČÍM VÁŠ VLASTNÍ ROMANTICKÝ FILM NEBO UDĚLÁM NÁDHERNÉ FOTKY.

Nevěsta prochází uličkou k oltáři, ženichovi se tají dech, mamince se dojetím lesknou oči a tatínek na tom není o moc lépe. Ano. Ano. Prstýnky. Můžete políbit nevěstu. Na každé svatbě jsou okamžiky, které si chcete uchovat napořád. (A taky pár těch, které byste v tu chvíli raději neprožili, ale stejně na ně budete s láskou vzpomínat.) Já je zachytím všechny.


STŘIHNU VAŠE ŠTĚSTÍ DVAKRÁT: PRO BABIČKY I KAMARÁDY

Vytvořím svatební video, díky kterému i po letech spolehlivě znovu ožijí vaše vzpomínky. Vy dva, slzy štěstí i smíchu, tváře vašich blízkých. To, díky čemu byla právě vaše svatba naprosto jedinečná.


Protože ne každý docení detaily vyšívání na nevěstiných šatech, předám vám ze svatby hned dvě videa ve FullHD nebo na přání i ve 4K. V kratší verzi si váš velký den mohou připomenout přátelé a svatební hosté. Nad tím delším se pak můžete rozněžňovat v rodinném archivu. Zítra i za půl století.

FOTKY VYVOLAJÍ EMOCE JAK V RODINNÉM ALBU, TAK NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

Ať si chcete nechat svoje fotky jenom pro sebe do rodinného alba nebo je chcete ukázat celému světu, budete mít z čeho vybírat. Přípravy, obřad, polibek, detaily na šatech nevěsty i romantické focení při západu slunce.


P.S. ženich si tuhle fotku dal jako profilovku na Facebook hned druhý den.

Simča a Honzík


Betty a Marek


Maruška a Kuba


Alexandra a Dominik

Takto vypadá video, když novomanželé chtějí natočit pouze obřad a odpolední focení.

Martina a Petr


VIDEA I FOTKY DODÁM DO 48 HODIN. A CENA?

Točím, ale majlant neroztočím. Vyjdu vás na 2000 Kč na hodinu, s počáteční konzultací a dopravou zdarma. V ceně také máte 2 kola úprav. A své svatební video nebo fotky můžete sdílet dřív, než matrikářce zaschne inkoust.

Co říkali novomanželé

Tereza a Jakub

Děkujeme za nádhernou vzpomínku na den, kdy se nám změnil život. Cítili jsme se v přítomnosti Charlieho přirozeně, příjemně a co víc, na videu je poznat, že jsme sami sebou a prožíváme nádherné chvíle. Děkujeme!

Marta a Jiří

Už od první schůzky, pár týdnů před akcí, na nás působil Charlie profesionálně, přitom uvolněně a přátelsky. Měl spoustu nápadů, ptal se na detaily, které na svatbu plánujeme, aby se připravil. Na svatbě pak potvrdil profesionální přístup, vše dotáhl do detailu, veděl co dělat, jak s námi mluvit, abychom se cítili přirození. Videa ze svatby jsme měli do 2 dnů, což je úžasné! Krásně zpracované, se všemi detaily. Skvělé práce, Charlie. Děkujeme moc!

Martina a Petr

Charlie byl kameramanem na naší svatbě. Zachránil nás den před svatbou (náš kameraman měl covid). Jelikož to bylo na poslední chvíli, tak informace byly sděleny pouze rychle po telefonu, což ale vůbec nebylo poznat. Komunikace byla během celého svatebního dne skvělá, Charlie byl/je prostě úžasný. Videa jsme měli již druhý den a bylo tam přesně to, v co jsme doufali, že tam bude. Na videu jsou ty nejdůležitější momenty svatebního dne a my máme úžasnou památku. Ještě jednou děkujeme a doporučujeme všemi deseti.

Pavlína a Ondřej

Charlie, jsi borec! Je tam všechno a je to krásné, dojemné, úžasné. Děkujeme moc, máme vzpomínku na celý život.

Betty a Marek

Tímto Ti chceme neskutečně moc poděkovat! Nečekali jsme, že to bude až tak moc perfektní. Vystihnul jsi to dokonale i všechny písničky, co jsi tam dal jsou naše jedny z nejoblíbenějších! Děkujeme moc moc moc!

Sarah a Radek

Tak videa jsou naprosto nádherný. Jsme z toho úplně unešení. Mockrát děkujeme.

… A TAKY PÁR SVATEBNÍCH FOTEK.


Zajímá mě vaše svatba a vaše plány

Spojte se se mnou co nejdříve, abychom se mohli do detailu pobavit o vašich představách a plánech. Mým cílem je zachytit svatbu přesně tak, že u za 20, 30, 50 let vám ukápne slza dojetí a štěstí.


P.S. prosím, přidejte do své zprávy také svoje telefonní číslo. Občas se stane, že moje odpověď končí ve spamu, tak vám po zaslání odpovědi na váš dotaz pošlu také SMS, abyste věděli, že jsem vám odpověděl.