🍀 Svatební video do 48 hodin

Natočím váš vlastní romantický film

Nevěsta prochází uličkou k oltáři, ženichovi se tají dech, mamince se dojetím lesknou oči a tatínek na tom není o moc lépe. Ano. Ano. Prstýnky. Můžete políbit nevěstu. 

Na každé svatbě jsou okamžiky, které si chcete uchovat napořád. (A taky pár těch, které byste v tu chvíli raději neprožili, ale stejně na ně budete s láskou vzpomínat.) Já je zachytím všechny.

Střihnu vaše štěstí dvakrát: pro babičky i kamarády

Vytvořím svatební video, díky kterému i po letech spolehlivě znovu ožijí vaše vzpomínky. Vy dva, slzy štěstí i smíchu, tváře vašich blízkých. To, díky čemu byla právě vaše svatba naprosto jedinečná.

Protože ne každý docení detaily vyšívání na nevěstiných šatech, předám vám ze svatby hned dvě videa ve FullHD. V kratší verzi si váš velký den mohou připomenout přátelé a svatební hosté. Nad tím delším se pak můžete rozněžňovat v rodinném archivu. Zítra i za půl století.

Videa dodám do 48 hodin. A cena?

Točím, ale majlant neroztočím. Vyjdu vás na 2000 Kč na hodinu, s počáteční konzultací a dopravou zdarma. V ceně také máte 2 kola úprav. A své svatební video můžete sdílet dřív, než matrikářce zaschne inkoust.

Už od první schůzky, pár týdnů před akcí, na nás působil Charlie profesionálně, přitom uvolněně a přátelsky. Měl spoustu nápadů, ptal se na detaily, které na svatbu plánujeme, aby se připravil. Na svatbě pak potvrdil profesionální přístup, vše dotáhl do detailu, veděl co dělat, jak s námi mluvit, abychom se cítili přirození. Videa ze svatby jsme měli do 3 dnů, což je úžasné! Krásně zpracované, se všemi detaily. Skvělé práce, Charlie. Děkujeme moc!
– Marta a Jiří

Děkujeme za nádhernou vzpomínku na den, kdy se nám změnil život. Cítili jsme se v přítomnosti Charlieho přirozeně, příjemně a co víc, na videu je poznat, že jsme sami sebou a prožíváme nádherné chvíle. Děkujeme!
– Tereza a Jakub

Charlie, jsi borec! Je tam všechno a je to krásné, dojemné, úžasné. Děkujeme moc, máme vzpomínku na celý život.
– Pavlína a Ondřej