Charlie Greenberg

VIDEO

Jaká videa natáčím?

Video má oproti fotografii jednu výhodu, umí vyprávět složitější příběh. Protože jsem mimo jiné napsal sedmnáct knih (a píši další), hledám ve videu příběh. Když tvořím scénáře, zaměřuji se na to, abych v krátkém čase povyprávěl příběh, který divák pochopí a zároveň se dotkne jeho emocí. Aby si řekl, "Tohle znám," nebo "To se týká i mě."

Natáčím prezentační videa firem, video blogy na YouTube, svatby a komerční reklamy na produkty. Nejraději mám, když dostanu volnost přijít s nápadem a námětem, jak video udělat. To potom vypadá tak, že přijdu s celým scénářem záběr po záběru a s kompletním textem. Ten společně učešeme a uhladíme a můžeme jít točit.

P.S. protože mě klienti často žádali o rady, jak mají na kameře vystupovat, připravil jsem video s kurzem jak na to. Mrkněte se tady vedle tohoto textu.

Videoblogy

Dnes je skutečné povolání to, co bylo ještě před deseti lety nemyslitelné. Jsou lidé, kteří si říkají Youtubeři, tedy ti z nás, kdo se živí natáčením videí na YouTube. Mnoho firem nemá ambici stát se youtuberem, ale pochopili, že statické nudné video nebude tou správnou prezentací jejich značky. Nemají ambice mít miliony odběratelů, chtějí však komunikovat se světem tak, jak si to dnešní doba žádá.

Produkty formou příběhů

Tady jsme u příběhů, které mám tolik rád. Točili jsme videa pro sportovní značky oblečení, outdoorové vybavení, auta a prezentaci služeb. Cílem je v krátkém čase povyprávět co nejvíce. Z referencí jsem vybral jen pár kusů, které za to stojí nejvíce, abyste si udělali přehled o tom, jak vypadá můj styl tvorby.


 

S Charliem byla výborná spolupráce a domluva. Při tvorbě videa bylo vidět, že nad tím přemýšlí a přispěl několika super nápady, jak video vytvořit tak, aby bylo co nejvíc efektivní, plné emocí a důležitých momentů. Musíme také pochválit rychlost provedení, jelikož jsme se nemohli dočkat finálního díla. Vše proběhlo na jedničku a Charlieho můžeme jen a jen doporučit. Až budeme mít v plánu zase nějaké video nebo focení, určitě se rádi s důvěrou na Charlieho obrátíme.

- Monika B.

Charlie, jsi borec! Je tam všechno a je to krásné, dojemné, úžasné. Děkujeme moc, máme vzpomínku na celý život.

- Pavlína a Ondřej

Děkujeme za nádhernou vzpomínku na den, kdy se nám změnil život. Cítili jsme se v přítomnosti Charlieho přirozeně, příjemně a co víc, na videu je poznat, že jsme sami sebou a prožíváme nádherné chvíle. Děkujeme!

- Tereza a Jakub

Charlie, na naší firemní akci jste zachytil vše co zachyceno mělo být a bezvadně poskládal vše tak, že je to zábavné, zajímavé a poutavé. I spolupráce a rychlost dodání bez chybičky. Ještě jednou dík a na shledanou na naší další akci.

- Věra K.

INFO & KONTAKT

KONTAKT

Moc rád čtu maily, ideálně mě tedy oslovte na jsem@charliegreenberg.cz.

Kdybych se neozval do 24 hodin, napište mi SMS na číslo 774 288 765, že jste mi psali mail.

V případě, že se moc těšíte na focení či točení se mnou, můžete i zavolat. Jste vítáni.