Your Cart

ROZJEDU VAŠI HVĚZDNOU YOUTUBE SHOW


YOUTUBE JE NA ČESKÉM TRHU TOTÁLNĚ NEVYUŽITÝ PROSTOR. FIRMY MAJÍ POCIT, ŽE TAM NEMAJÍ CO NABÍDNOUT. JÁ VÁM UKÁŽU, ŽE SE MÝLÍ. A SPOLEČNĚ PŘEDBĚHNEME VAŠI KONKURENCI.UDĚLÁM YOUTUBERA I Z POKRÝVAČE

Každá firma je něčím zajímavá. Stačí najít ten správný úhel pohledu. A od toho jsem tu já. Vymyslím celý koncept, napíšu scénáře, natočím videa a nastartuju vaši firemní YouTube show. 


Teď. Protože není na co čekat.


JAK ROZHÝBEME VAŠI YOUTUBE SHOW?


Jasně, že po vašem. Bude unikátní, s vlastním stylem a originálním obsahem. A je jen na vás, jak moc se na něm rozjedeme. Bude to videoblog z dění ve firmě nebo pět různých seriálů naráz? Představení produktů? Ukázky vaší práce? 


Ve videích můžete nechat publikum nahlédnout do zákulisí výroby i poodhalit tajemství svého oboru. Můžete vzdělávat i bavit. A v tu chvíli máte plnou pozornost. Využijeme ji na maximum.

Jak bude vypadat vaše vlastní firemní YouTube show?


Jinými slovy, jakou kvalitu zpracování vašich seriálů můžete očekávat.

Image video

Jak vypadá image video třeba pro lokálního barbera z Lipníka nad Bečvou. Mrkněte na image stylovku, která boduje u lokálních zákazníků, ale pozor, objednací lhůta na střih se výrazně prodloužila.

Video Recenze

Makulka je mamka, která už toho pro dobro svého syna vyzkoušela spoustu. Kočárků, lahviček na pití, plenek a spousty dalších věcí. Rozhodla se, že se o své zkušenosti chce podělit s ostatními rodiči.

Když je rozhovor velká show

Umím udělat krásné rozhovory i ve studiu, kde je na to klid a pohoda. Udělat však rozhovor, který hosta tak baví, že ani nechce odejít, to je úroveň, kterou ode mě můžete očekávat.

Videoblog

Někdy je nejlepší obsah ten, kde ukážete něco ze zákulisí, jak to u vás vypadá, jak to u vás každý den chodí. Tohle video mělo za 5 dní 8.000 shlédnutí a 99,8% lajků.

Spojme se

Napište mi, co dalšího byste chtěli vědět a jakou show máte v plánu rozjet. Odpovím vám do 24 hodin. Vždycky.


P.S. prosím, přidejte do své zprávy také svoje telefonní číslo. Občas se stane, že moje odpověď končí ve spamu, tak vám po zaslání odpovědi na váš dotaz pošlu také SMS, abyste věděli, že jsem vám odpověděl.