Your Cart

Kážu YouTube, Piju YouTube!

Kdy naposledy pro vás video natáčel zkušený YouTuber s 10 000 000 shlédnutími, zkušený marketingový psycholog, autor více než 33 knih a školitel prezentačních dovedností, který z vás před kamerou udělá hvězdu?


Nikdy? Tak je načase to změnit!


Sám získávám zakázky především přes YouTube, prodávám svoje knihy a další produkty přes YouTube a plním svoje akce přes YouTube. Už několik let.


Kážu YouTube, piju YouTube.


P.S. Pár ukázek mé práce najdete níže.


YOUTUBE JE NA ČESKÉM TRHU TOTÁLNĚ NEVYUŽITÝ PROSTOR. FIRMY MAJÍ POCIT, ŽE TAM NEMAJÍ CO NABÍDNOUT. JÁ VÁM UKÁŽU, ŽE SE MÝLÍ. A SPOLEČNĚ PŘEDBĚHNEME VAŠI KONKURENCI.


UDĚLÁM YOUTUBERA I Z POKRÝVAČE

Každá firma je něčím zajímavá. Stačí najít ten správný úhel pohledu. A od toho jsem tu já. Vymyslím celý koncept, napíšu scénáře, natočím videa a nastartuju vaši firemní YouTube show. 


Teď. Protože není na co čekat.


JAK ROZHÝBEME VAŠI YOUTUBE SHOW?


Jasně, že po vašem. Bude unikátní, s vlastním stylem a originálním obsahem. A je jen na vás, jak moc se na něm rozjedeme. Bude to videoblog z dění ve firmě nebo pět různých seriálů naráz? Představení produktů? Ukázky vaší práce? 


Ve videích můžete nechat publikum nahlédnout do zákulisí výroby i poodhalit tajemství svého oboru. Můžete vzdělávat i bavit. A v tu chvíli máte plnou pozornost. Využijeme ji na maximum.

Jak bude vypadat vaše vlastní firemní YouTube show?


Jinými slovy, jakou kvalitu zpracování vašich seriálů můžete očekávat.

Filip Stropek YouTube show

Filip Stropek je expert na investování. Nechtěl však svou YouTube show dělat uniformně a v kravatě. Chce u toho jezdit trabantem (i to jsme fakt natáčeli) a bavit se o investicích jako s kamarádem na pivu.


Tady vám ukáže, jak vypadají investiční podvody a na co si dát pozor.


P.S. Zikmund byl můj nápad :)

Video Recenze

Makulka je mamka, která už toho pro dobro svého syna vyzkoušela spoustu. Kočárků, lahviček na pití, plenek a spousty dalších věcí. Rozhodla se, že se o své zkušenosti chce podělit s ostatními rodiči.

PODCAST, nejoblíbenější forma obsahu pro firmy

Podcasty jedou, mají obrovskou populatiru a těch důvodů je z pohledu firmy hned několik.


1) Máte obrovské množství obsahu na YouTube i reels na sociální sítě

2) Nemusíte se u toho dívat do kamery, takže nejste tak nervózní

3) Je to celé mnohem snazší na přípravu a za jeden den natočíme spoustu obsahu

4) Budujete důvěru a prodáváte


Určitě už jste přemýšleli, jak by se mohl váš podcast jmenovat, že jo? To je super start!

Videoblog

Někdy je nejlepší obsah ten, kde ukážete něco ze zákulisí, jak to u vás vypadá, jak to u vás každý den chodí. Tohle video mělo za 5 dní 8.000 shlédnutí a 99,8% lajků.

Spojme se

Napište mi, co dalšího byste chtěli vědět a jakou show máte v plánu rozjet. Odpovím vám do 24 hodin. Vždycky.


P.S. prosím, přidejte do své zprávy také svoje telefonní číslo. Občas se stane, že moje odpověď končí ve spamu, tak vám po zaslání odpovědi na váš dotaz pošlu také SMS, abyste věděli, že jsem vám odpověděl.